• Цената е намалена.
  • Свеж
Поправка Делови за ONKYO C-733-S C733S C-733 Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Поправка Делови за ONKYO C-733-S C733S C-733 Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

 
DEN 1238.40
DEN 1102.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Име На Модел:
C-733-S
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи