• Цената е намалена.
  • Свеж
HandPainted Маслото Mesmerised Природата-Голи Платно Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Слики за дневни Соби

HandPainted Маслото Mesmerised Природата-Голи Платно Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 2207.52
DEN 1987.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Mesmerised Природата-Голи Маслото Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот
Големина : 24"W × 36"H(60.00 cm×90.00 cm) Опис Тагови : Abstrat слики Наслов : Mesmerised Природата Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : Голи Масла Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации Модерна платно уметност голи слики за продажба,100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Mesmerised Природата, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика, туку да го фати својата душа. Модерната платно уметност голи слики се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашата единствена модерна платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
60x90
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Mesmerised Природата
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
24Wx36H(60.00cmx90.00cm)

Поврзани производи