• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Компјутери Електрична Енергија Алатка Дел Јаглерод Четки 15mm x 6.3 mm x 6.3 mm

10 Компјутери Електрична Енергија Алатка Дел Јаглерод Четки 15mm x 6.3 mm x 6.3 mm

 
DEN 395.04

Стока
Во продавницата

Име на производ Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 15 x 6.3 x 6.3 mm/ 9/16" x 1/4" x 1/4"(L*W*H) Должина(рамен) 40mm/ 1.6" Материјал Јаглерод, Метал


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи