• Цената е намалена.
  • Свеж
нови девојки мода бонбони крои обоени Splice бенд womage бренд кварц види квадратен облик жените секојдневен кожа рачни часовници

нови девојки мода бонбони крои обоени Splice бенд womage бренд кварц види квадратен облик жените секојдневен кожа рачни часовници

 
DEN 249.60

Стока
Во продавницата


3, Кажете ни го вашето барање како што се бои, количина, вид, и така натаму, ни остави порака или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,
4, Доколку постои каква било defetive производи, купувачот ќе добие враќање на парите или замена од нашата компанија, неисправни објектот треба да се врати, вашиот било issure ќе се реши по поврзеш со нас, така ве молиме контактирајте не за било какви прашања
5, ние се грижиме за секој клиент и ќе се грижи за сите orderies.
Повеќе количина.Ако ви треба кутија за пакување,
тоа ќе треба да плаќаат екстра кутија цена и повеќе превозот цена Цел количина. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
6)Тоа е купувачот е одговорен ако постои било обичај даночната обврска барање. можете да ме контактирате преку трговец менаџер Прилагодено лого може да биде со логото печатени врз основа на 100pcs по боја и moq вкупно 500pcs, времето за производство е околу 7days со логото печатени.
случај дебелина 0.
6, ние исто така може да им помогне на нашите клиенти да најдете примероци вашата потреба,
Очекуваме за градење на долгорочни деловни односи со вашата компанија!.
Било која количина.8 cm
Бендот материјал : висок квалитет на стп кожа бенд
случај материјал : нерѓосувачки челик
Движење : прецизни кварц движење
Бои : 7 бои
Сте излегле на брендот е : womage квалитет guranteed и нашите услуги
ние го правиме по продажбата на услугата
Нашата услуга : Ние снабдување на многу најдобра услуга за секој занимава, ние плати висока внимание на секој ред и по продажбата, ако најдете било каков проблем по приемот на пратката, љубезно pls дозволете ни да знаеме, ние се направи најдобро за вас и се реши проблемот и да се компензира за вас.Било која количина.
4)некои земји ќе имаат строги обичај се изјасни, купувачот мора да знаете за ова пред превозот и ни укажуваат на тоа вредноста на сопствени приемот ние треба да се напише,
5) ако имате било какви инструкции ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе бидеме среќни да го следат.
2)Точка ќе биде shiped преку DHL, или ЕМС ( 3 до 5 работни дена нормално) ако телесната тежина е повеќе од 2 КГ. Превозот И Предавање&Осигурување
1 За слободни брза испорака, ние ви препорачуваме да земе голем нарачка! Мали цел ќе чини повеќе товарни по еден производ!
2, Ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail и DHL, во меѓувреме, ние исто така брод на стоките од UPS-от, FEDEX и ЕМС,
1) Кина Пост Воздух Mail превозот нормално се земе 10 до 20 денови за испорака на САД, велика БРИТАНИЈА, АУ и други земји, во некои земји, ќе се преземат некои повеќе време за превозот. Ако постои било неисправни производи или кое и да било прашање за купување, ве молиме да ни даде шанса да се реши issure пред да замине никакви негативни и Неутрални повратни информации, на вашето прашање ќе биде resoved по комуникација со нас.Опис
нови девојки мода бонбони крои обоени бенд womage бренд прецизни кварц движење квадратен облик секојдневен кожа рачни часовници
Спецификација :
Големина и тежина
и бои
и сосема на постоел
вкупна должина : 24cm
бендот ширина : 2,2 см
Случај кол. нарачката е добредојдена и вие исто така може да се меша сите наши други стилови во нашата продавница. помалку цена, ако имате голема количина.Ние секогаш користете OPP вреќа пакување;
2.
3)Точка ќе биде предаден во рок од 24~48 часа откако ќе приемот на вашата исплата(освен во сабота или јавни одмор ).
Плаќање Полна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
16), Желба за вашиот вид поддршка и стабилна бизнис continuesly. време на испорака
со акции, може да се испорача во рамките на 3-5days
ако вие само треба да го прилагодите вашиот лого на гледање, а потоа MOQ е 100pcs по боја, начин на Плаќање
плаќање на интернет и испорака по плаќање врши Потекло на производство Кина рок на Испорака/локација
можете да изберете превозот метод како ви се допаѓа
како што курирската служба DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ и pls советува ни која ви се допаѓа
нормално ако не побараат, ние секогаш брод со DHL или UPS или FEDEX
ако не побараат, а потоа ќе се разгледа превозот метод на наша страна, Пакување
1.


Карактеристики на производот

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
36mm
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
СПИ-WHSQWG9614
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бренд Име:
WoMaGe
Случај Дебелина:
8мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
7 Бои
бендот материјал :
бонбони крои обоени СТП кожа бенд
Батеријата вклучувајќи:
opp вреќа полна
Движење:
прецизни кварц движење
Случаи Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моден дизајн:
квадратен облик кристал број
секојдневен стил:
за девојки
Висок квалитет:
популарната продажба
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Поврзани производи