• Цената е намалена.
  • Свеж
10 поставува 2Pin 1.8 mm автомобил конектор,Авто водоотпорен сензор приклучокот,Автомобил Електричниот приклучок за ФОЛКСВАГЕН, Бесплатен Превозот

10 поставува 2Pin 1.8 mm автомобил конектор,Авто водоотпорен сензор приклучокот,Автомобил Електричниот приклучок за ФОЛКСВАГЕН,

 
DEN 960.00
DEN 883.00

Стока
Во продавницата


10 поставува 2 Pin 1.8 mm автомобил конектор,Авто водоотпорен сензор приклучокот,Автомобил Електричниот приклучок за "ФОЛКСВАГЕН"
Информации :
•Висок квалитет 2 pin водоотпорен конектори собрание
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики
Автомобил водоотпорен конектор/Автоматскиот сензор приклучок
Се користи за "ФОЛКСВАГЕН" итн.автомобил
•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили,Осветлување
Тип:
Адаптер
Број На Модел На:
DJ70236Y-1.8
Бренд Име:
SITOMESIA
Пол:
како Слика
Pin/патот/core:
2
Примена:
Автомобил водоотпорен конектор/Автоматскиот сензор приклучок
боја:
Црна
користат за:
за ФОЛКСВАГЕН

Поврзани производи