• Цената е намалена.
  • Свеж
phlatlight_cbt-140-w65s-UB123 - 100W LED. еден умре предводена за endoscope LED извор на светлина

phlatlight_cbt-140-w65s-UB123 - 100W LED. еден умре предводена за endoscope LED извор на светлина

 
DEN 5040.00

Стока
Во продавницата


Објектот
Спецификации
Дел Бр.
КБТ-140
Боја
ладно бела, чиста бела,
Чип бренд
Phlatlight
Lumens
3500-4000lm
Моќност
100watt @ 25 A
Напон
3.2-3.9 v
CRI
>70
>90
УПТ опсег
5500k (Чиста бела)
6500k (Ладно бела)
Сертификација
LM80 , ЗНАЧИ,CE, Rohs
Чип област
Aroud чип 14mm2
Место на Orign
САД


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
Бренд Име:
phlatlight
Должина:
35
Карактеристики:
еден умре
Висина:
4
Ширина:
32
Број На Модел На:
КБТ-140
Напон:
4

Поврзани производи