• Цената е намалена.
  • Свеж
RITC 729 Пријателство 729-40-ти години (40 S, 40-S) pips-во тенис на маса / pingpong гума со германски сунѓер(2.2 mm)

RITC 729 Пријателство 729-40-ти години (40 S, 40-S) pips-во тенис на маса / pingpong гума со германски сунѓер(2.2 mm)

 
DEN 1581.12

Стока
Во продавницата

ДОЛАРИ 9.75
RITC 729-40-ти години Pips-Во Тенис на Маса Гума со германски Сунѓерот
Гума направени во Кина
Сунѓерот направени во германски
"729-40-ти години" е еден од нов тип покрие каучук произведен во 2002 година, за Кинеската Национална Тенис на Маса Тим. Германски сунѓер, кој е најдобар во светот, е исто така се користи во производството. Така е најкарактеристични гумени капак на 729, која ја подобрува брзината, еластичност, триење quotiety, промет и напад на топката.
Опремени се игра : Напад
Контрола : 11
Спин : 12
Брзина : 12
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm


Карактеристики на производот

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
40-ти години
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
FD0004017
Опремени се игра:
Напад
Сунѓерот Дебелина:
2.2 mm

Поврзани производи