• Цената е намалена.
  • Свеж
shhworldsea 200Pcs Гарнитури Калапи Вметнете Тело Стилови 170 201 202 203 208 210 220 Замена ЗА Мерцедес Бенц 001-988-76-81

shhworldsea 200Pcs Гарнитури Калапи Вметнете Тело Стилови 170 201 202 203 208 210 220 Замена ЗА Мерцедес Бенц 001-988-76-81

 
DEN 1079.04
DEN 788.00

Стока
Во продавницата


shhworldsea 200 Pcs Гарнитури Калапи Вметнете Тело Стилови 170 201 202 203 208 210 220 Замена ЗА Мерцедес Бенц 001-988-76-81
за Мерцедес Бенц Калапи Insert
Гарнитури Калапи Grommet
Бела Најлон
Глава Дијаметар : 11.5 mm
Матични Должина : 12mm
Се вклопува Во 9mm Дупка
Одговара За Тело Стилови 170, 201, 202, 203, 208, 210 & 220 1994-На
W107, W108, W109, W110, W111, W114/8, W115, W116, W123, W124, W126, W129
Замена ЗА Мерцедес : 001-988-76-81
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
7583 Калапи Grommet автомобил пластични клипови
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Најлон

Поврзани производи