• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови за SAMSUNG WB600 WB700 WB610 WB710 HZ30 HZ30W LCD Екран Со заднинско Осветлување

НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови за SAMSUNG WB600 WB700 WB610 WB710 HZ30 HZ30W LCD Екран Со заднинско Осветлување

 
DEN 282.24
DEN 254.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
За Samsung
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
WB600 WB700 WB610 WB710 HZ30 HZ30W
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes

Поврзани производи