• Цената е намалена.
  • Свеж
Прибл.16pcs /пакет Кол 25мм Мир Симбол Обоени Создадени Монистра Лабава Spacer Монистра Полу Скапоцен Камен DIY Хривнија F1362

Прибл.16pcs /пакет Кол 25мм Мир Симбол Обоени Создадени Монистра Лабава Spacer Монистра Полу Скапоцен Камен DIY Хривнија F1362

 
DEN 150.24
DEN 135.00

Стока
Во продавницата


Прибл.16pcs /Влакно Кол 2.5 cm Мир Симбол Обоени Тиркизна Монистра Лабава Spacer Монистра Полу Скапоцен Камен DIY Хривнија
Тежина : 45.1 g
Големина : 2.5 cm*0.4 cm
Дупка : за 1-2cm
Боја : боја
Должината/насоки : за 40cm
Количините/влакно : околу 16 компјутери
Pls влезете во подолу линк за да погледнете повеќе дизајн тиркизна монистра :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
45.1g
Број На Модел На:
тиркизна монистра
Тип:
тиркизна семе мониста
Материјал:
ТИРКИЗНА
боја:
Обоени
Количините/влакно:
за 16pcs
Должината/влакно:
за 40cm
дупка:
1-2cm
Употреба:
накит одлуки diy занает ,ѓердан ,нараквица ,обетки
Обликот:
Мир Симбол тиркизна монистра
Големина:
2.5cm*0.4cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи