• Цената е намалена.
  • Свеж
Трговија на големо топла продажба Куче ознаки Елоксирани алуминиумски ниска цена Празно Куче ознака евтини врежан Обичај куче ознака hl80810

Трговија на големо топла продажба Куче ознаки Елоксирани алуминиумски ниска цена Празно Куче ознака евтини врежан Обичај куче

 
DEN 33600.00
DEN 28224.00

Стока
Во продавницата

Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ви благодариме! За квалитет : ние никогаш не падне превозот, секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени.Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме ourbest да го решите вашиот проблем.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот? S сметка. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и / или undeliverable. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Повратни информации : Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.)
1) Големина : различна големина како по клиенти барање
2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте
3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),
со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум,
Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум
4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето
5) Боја : Сите бои се avaielable
6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна
7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка
8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди
9) Опис : Широко се користи како модни додатоци се применува на apparels, облека, облека,
униформи, панталони, панталони ,капи. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија . Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!
БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
(Ние немаме минимум за барањата граница.
Компанијата фотографии :
Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPS-от и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 5-7 работни дена за испорака. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Враќање : 1. Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.Вие само треба некој производ, ние можеме да произведуваат за вас.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Повик мене, ајде да зборуваме повеќе!
Глобални клиенти да мапата примерок обичај прави на сите видови на метални производи.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.Ве молиме repack објектот внимателно. Уште еднаш, ви благодариме за наддавање и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.кеси и така натаму!
10) Примерок време : 3-5 дена
11) најголемиот Дел на олово-time : 10days
12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо
13)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Глобални клиенти да мапа/ примерок обичај прави на сите видови на метални производи.


Карактеристики на производот

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Неверојатна
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
ѓердан
is_customized:
Yes

Поврзани производи