• Цената е намалена.
  • Свеж
50yard/многу Умрам Намали Од Листовите Зелена Лента Лозата мешани бои за насловна оркестарот проекти, пролет свадба букети рачно изработени картички

50yard/многу Умрам Намали Од Листовите Зелена Лента Лозата мешани бои за насловна оркестарот проекти, пролет свадба букети рачно

 
DEN 654.72

Стока
Во продавницата


Боја : мешани
Големина : ратан W3mm;Лист 8*17mm
Материјал : Сатен КОЛИЧИНА : 50yard/многу
Само им даде на игра на вашата имагинација~~
*Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )


Карактеристики на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Број На Модел На:
DXD0015
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
боја:
црвена,розова,виолетова,маслинесто зелена,неонски зелена,маслинесто зелена,бела

Поврзани производи