• Цената е намалена.
  • Свеж
жешка! Бои Availablemicro отвори CZ Диско Топка Монистра микс бел Кристал Shamballa Хривнија мода Подарок за жени мажи свадба

жешка! Бои Availablemicro отвори CZ Диско Топка Монистра микс бел Кристал Shamballa Хривнија мода Подарок за жени мажи свадба

 
DEN 191.04
DEN 153.00

Стока
Во продавницата

ние ќе испрати подарок за слободен ако вашиот мешани цел е повеќе од 15ако се меша цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа"" тука да го плати превозот надомест.06 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! hjk топла микро Shamballa Хривнија fasion жените Подарок накит Попуст.
Другите Бои Може Да Избере :
Ако сакате да изберете друга боја за производот, секоја боја треба во последните 3 парчиња ,ве молиме оставете ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001-количина.54 /многу
парчиња / многу
10мм 300pcs/многу бесплатен превозот може да се избере боја микс multicolor бела црна мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија CZ Глина US$ 28.52 /многу
парчиња / многу
10мм нови choos боја треба 100pcs/многу топло мешани бела боја кристал Shamballa Монистра хривнија ѓердан одлуки наоди spacer US$ 9.54 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! GGS Најдобри микро отвори CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion жените Подарок накит Попуст.98 /многу
парчиња / многу
10мм 150pcs/многу најниска цена hotslae микс бела црна, црвена мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија Диско Топка мушка spacer US$ 14.
Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!
Attation : Ова е нашата shamballa монистра.18 /многу
парчиња / многу
НОВИ пристигнување! 2014 топла микро отвори CZ Диско Кристал Shamballa Хривнија fasion Подарок накит Попуст.64 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! hgv топла микро отвори CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion жените Подарок накит Попуст.52 /многу
парчиња / многу
10мм 1000cs/многу Големо микс multicolor мешана боја топла Кристал кристал Shamballa Монистра хривнија нови пристигнување US$ 89.54 /многу
парчиња / многу
10мм 150pcs/многу најниска цена hotslae микс бела црна, црвена мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија ѓердан одлуки наоди US$ 14. Ова е нашиот мушка слика
Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "
Мин.09 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот! LRT топла микро отвори CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion жените Подарок накит Попуст.58 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! 2014 JUNMH топла микро отвори CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion Подарок накит Попуст.99 /многу
парчиња / многу
10мм 100pcs/многу слободни shiping микс бело топло мешани бела боја кристал Shamballa Монистра хривнија одлуки наоди нови пристигнување US$ 9.44 /многу
парчиња / многу
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ БЕЛА И ЦРНА Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок ! САД$ 6.52 /многу
парчиња / многу
10мм нови choos боја треба 100pcs/многу топло мешани бела боја кристал Shamballa Монистра хривнија diy Jewerly одлуки мушка spacer US$ 9.54 /многу
парчиња / многу
10мм 200pcs/многу hotsale може да се избере боја микс multicolor мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија CZ Глина, Отворајќи Диско Топка US$ 18.90 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот!SSBest микро отвори CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија fasion жените Подарок накит Попуст.99 /многу
парчиња / многу
10мм 150pcs/многу hotslae микс бела црна, црвена мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија трговија на Големо Нови CZ Глина, Отворајќи Диско Топка US$ 14.98 /многу
парчиња / многу
10мм 200pcs/многу бесплатен превозот микс multicolor мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија трговија на Големо Нови CZ Глина, Отворајќи Диско Топка US$ 18. Тоа само 5 ред кристал еден секое лежиште(за 35-38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред.99 /многу
парчиња / многу
10мм 300pcs/многу бесплатен превозот микс multicolor бела црна мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија Диско Топка мушка spacer US$ 28.67 /многу
парчиња / многу
Нови пристигнување ! IKJMN CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Поставите Хривнија Earring fasion жените Подарок накит Нов Стил.98 /многу
парчиња / многу
10мм 150pcs/многу слободни shiping микс бела црна, црвена мешана боја кристал Shamballa Монистра хривнија одлуки наоди нови spacer US$ 14.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
lapetus
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Девојки
Материјал:
Глина
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Панк
Обликотшема:
Топката
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
1 Часа По Цел
Мушка големина:
10мм
квалитет:
супериорен

Поврзани производи