• Цената е намалена.
  • Свеж
TL200 1.0 метар Висок Квалитет 16AWG флексибилни силикони 4mm банана Приклучок Печ Кабелот Тест Доведе

TL200 1.0 метар Висок Квалитет 16AWG флексибилни силикони 4mm банана Приклучок Печ Кабелот Тест Доведе

 
DEN 1103.52

Стока
Во продавницата


10pcs / пакет
Specifcation&Функција :
· Материјал : 16 AWG (1.27 mm 2 )Силикони Жица+Никел позлатен месинг банана приклучок + PA66 изолатор
· Оценка : 30 VAC -60 VDC/32 A Max.
· Стандарден Кабел Должина : L=1.0 meteter
· Достапно боја Црвена/црна/Жолта/Зелена/Блу


Карактеристики на производот

боја:
10pcs Црвена, 10pcs Сина, 10pcs Зелена, 10pcs Црна, 10pcs Жолта, 5pcs Црвено 5pcs Црна, 2 парчиња x 5 Бои
Број На Модел На:
TL200
Бренд Име:
KSSTCONNECT

Поврзани производи