• Цената е намалена.
  • Свеж
Afanti Музика на Гитара Усогласување Алатка за Полнење / Додатоци Постави алатка (GTL-115)

Afanti Музика на Гитара Усогласување Алатка за Полнење / Додатоци Постави алатка (GTL-115)

 
DEN 3016.32

Стока
Во продавницата


Afanti Музика на Гитара Усогласување Алатка за Полнење / Додатоци Постави алатка (GTL-115)
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Гитара алатки,
Само да не контактирате во секое време!
Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophone


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
GTL-115
Бренд Име:
Afanti
Тип:
гитара алатки

Поврзани производи