• Цената е намалена.
  • Свеж
за Mazda 3 2003-2009 Mazda 6 2002-2008 Додатоци на Chrome Вратата Рачки на Вратите Налепница Автомобил Автомобил Стил Atenza AXELA

за Mazda 3 2003-2009 Mazda 6 2002-2008 Додатоци на Chrome Вратата Рачки на Вратите Налепница Автомобил Автомобил Стил Atenza

 
DEN 930.24
DEN 707.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Mazda 3/6 Стил Рачки На Вратите
Тип : за Mazda 3 2003-2009 Mazda 6 2002-2008 Рачки на вратите
Тежина : 225g
Стил : Хром Stylin
Големина : 177mm*30мм*41m
Светла Боја : Сребрена
Лесен за Користење
Пакет Содржина :
8 x Хром Стил Рачки на вратите
Повеќе додатоци за вашиот автомобил~
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.
(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS!
Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи.
Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето.
Everbody konws дека Хонг Конг Пост и Сингапур Пост е многу подобра отколку во Кина Пост,па нашите default бесплатен превозот метод е Хонг Конг Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Mail. Во Русија ,12-35 работни дена. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 10-20 работни дена. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена. Fed Ex,4-6 работни дена. EMS,10-20 работни дена. Сите Парцели Имаат Следење На Број.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
Mazda 6
Објектот Висина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Специјални Функции:
Рачки На Вратите
Објектот Тежина:
0.1kg
Модел Година:
Нови
Име На Модел:
5462
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Објектот Должина:
17.7cm
Објектот Ширина:
4.1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
боја:
Хром Стил
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи