• Цената е намалена.
  • Свеж
Reyann LED Аркадна DIY Делови 5V за Полнење USB Енкодер Одбор + Аркадна Gamepads Кабли + 10х LED Копчето Жици се Подигнат За Борба против Игри

Reyann LED Аркадна DIY Делови 5V за Полнење USB Енкодер Одбор + Аркадна Gamepads Кабли + 10х LED Копчето Жици се Подигнат За

 
DEN 1823.52

Стока
Во продавницата

И ние може да accpet Меша бојата за сите делови.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
На светот ќе се испраќаат користејќи Воздухопловната форма Кина Пост Воздух или Сингапур Пост со следење на број.Ако ви треба да ја смените бојата. Податоците за LED Копчето е како подолу : [3] Нула Одложување LED USB Енкодер енкодерот може да работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери.Или можете да ги изберете боите кои ние сме подготвени како на сликата покажува до вас. Енкодерот може да обезбеди 5 V моќ за LED Копчиња.8 MM Терминал) 1 x 5 Pin 8-Начин Џојстик 10 x 30ММ LED Осветлен Push Копчето 1 x Инсталирате Опис На контролорот и жица на овој проект се надгради, ве молиме погледнете на следната слика, ви благодариме! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Само да ни оставите порака. Секој Играч на проектот ќе вклучувајќи 1 x Нула Одложување USB Енкодер,10 x 30ММ LED Осветлен Копчиња за Борба Копче,1 х 8 начин Професионална Борба Stick & сите жици е потребно.
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара.Нема потреба да ги додадете овие делови.Само да ни Оставите порака кога ќе се направи купување.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство . *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Не понуда, освен ако не се согласувате.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Нови Reyann LED Аркадна DIY Делови Комплет USB Енкодер + Џојстик + 10х LED осветлен Притисни Копче за Аркадна MAME & Аркадна Борба против Игри
Ние можеме да снабдување 5 различни бои за џојстик и да се притисни на копчето.Па нема потреба за да додадете адаптер за снабдување на енергија за LED Копчиња.Тоа е 100% Нула Одлагање! Можете да ги користите за да DIY свој аркадна машини.Ние ќе брод Црвено Комплет за оваа листа.Ви благодариме на соработката! Изберете боја од подолу : [1] 8 Начин Професија Џојстик : Податоците за џојстик е како подолу :
[2] 5 V LED Осветлен Притисни Копче 1 : Изработени со највисок квалитет на материјали 2 : Топлина отпорна пластика 3 : Тело и леќа капа за оптички јасност 4 : Twist-Тип дизајн 5 : Ексклузивни светлина,одговара на дрво или метал контролни панели,ќе се применуваат за различни игра машини 6 : Microswitch со позлатени контакт нога, одличен електронски перформанси, долг живот, сигурност и тестирани за да 10,000,000 циклуси 7 : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Јасно се достапни Со LED Притисни Копче се Изгради-во Microswitch и LED Светилка.Ако ние не добиете порака пред ние брод на стоки надвор. Поврзете Опис : Производот ги покажува : Она што е во Пакет? 1 x Нула Одложување LED USB Енкодер одбор 1 x USB Кабелот 1 x 5pin Кабел за Џојстик 10 x 3 Pin Жица кабли за LED Копчиња (2.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
Аркадна Игра LED Копчето Колекции
Тип:
Аркадна Игра,MAME,Малина ПИ Retropie Проектот
боја:
Црвена
is_customized:
Yes

Поврзани производи