• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Стил опашка светла за KIA Sporttage 2012 2013 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

Автомобил Стил опашка светла за KIA Sporttage 2012 2013 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

 
DEN 15360.00
DEN 14592.00

Стока
Во продавницата


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за KIA Sporttage taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла


Карактеристики на производот

Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
6kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Sportage-Година:
2013,2012
Објектот Дијаметар:
40inch
Kia Модел:
Sportage
Специјални Функции:
Светилки drl
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
Kia
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
KIA Sporttage
Година:
2012-2013
Тип На Објект:
Задните Светла

Поврзани производи