• Цената е намалена.
  • Свеж
Универзална OBD 2 OBD2 16Pin Женски Конектор J1962F Приклучок Адаптер Со Комплет За Јужна Кореја 5pcs

Универзална OBD 2 OBD2 16Pin Женски Конектор J1962F Приклучок Адаптер Со Комплет За Јужна Кореја 5pcs

 
DEN 349.92
DEN 315.00

Стока
Во продавницата

, ве молиме почекајте трпеливо ако изразат брзина бавно случајно : )
5)ако ви се допаѓа да се избере HK пост,Aramex,или Sglogistics, ве молиме контактирајте ме,превозот цената треба да бидат различни, јас ќе се прилагоди на плаќање за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект, но понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ СМЕ во МОЖНОСТ ДА ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.


Карактеристики на производот

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
v
Име На Модел:
C394040
Објектот Ширина:
10cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
трговија на големо и на мало:
Поддршка
MOQ:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs факултативна
Функција:
Врвен квалитет во Кина & Повеќето Разумна Цена
погоден:
за многу автомобили
DHL ЕМС HKPAM CPAM Fedex Aramex итн:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
посебни:
за јужна кореја
is_customized:
Yes

Поврзани производи