• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS Висок Квалитет на Природата 8мм Тигар Очи Камења Бисери Нараквица Со Мешавина Боја Камен Монистра Хривнија Мажите и Жените се Водат Хривнија

10PCS Висок Квалитет на Природата 8мм Тигар Очи Камења Бисери Нараквица Со Мешавина Боја Камен Монистра Хривнија Мажите и Жените

 
DEN 1200.00
DEN 1056.00

Стока
Во продавницата


Квалитет на Природата 8мм Тигар Очи Камења Бисери Нараквица Со Мешавина Боја Ахат Монистра Хривнија Мажите и Жените се Водат Хривнија
Количина : 10pcs/многу
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
dankaishi
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Мушка големина:
8мм

Поврзани производи