3/8 Гориво Црево Barb 19/32 Женски Навој Директно Спојка Месинг Фитинг

DEN 239.04

Име На Производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Одговара Црево Внатре Кол 9.5 mm / 3 / 8" Женски Навој Кол...

5Pairs Црна Водоотпорен 2Pin 18AWG/0.75 мм 20cm Кабел Wire Конектор За LED Ленти ОД 6mm

DEN 383.52

ФункцијаЕден Кабел Должина : 20cm (Машки и женски секој 20cm)Еден Пар Вкупна Должина 40cmЦелата кабел надвореш

Декоративни 16mm 0.63 Сребрен Тон Капа Огледало Помине Завртки 8 Парчиња

DEN 210.72

Име на производ Огледало Помине Главен Материјал од Нерѓосувачки Челик, од Пластични Боја Сребрена на Ѕ

1 Пар 6.35 Mm 1/4 Машки Моно Plug Да РКА Женски Аудио Џек Адаптер Кабел Конектор

131.04 -25 % DEN 98.00

Featur es : 100% Сосема нов и висок квалитет на Трајни, компактен и лесен Ниска сигнал на косата, висок трансфер