• Цената е намалена.
  • Свеж
Hepa Филтри Наежвам Четка Флексибилни Beater Четка 3-Вооружени Страна Четка Пак Сет за iRobot Roomba 700 Серија 760 770 780 790

Hepa Филтри Наежвам Четка Флексибилни Beater Четка 3-Вооружени Страна Четка Пак Сет за iRobot Roomba 700 Серија 760 770 780 790

 
DEN 959.52
DEN 672.00

Стока
Во продавницата

Спецификација : Тоа е најдобро да го замени вашиот резервни делови за секои 1 до 2 месеци за да го одржите вашиот дом робот работењето на врв перформанси. Ние ви препорачуваме да се чисти i Robot Roomba Резервни делови на секои 1-3 користи (во зависност од износот на нечистотија и остатоци во вашиот дом). Пакетот Вклучува : 3 x 3-Вооружени Страна Четка 6 x Hepa Филтер 1 x Флексибилни Beater Четка 1 x Наежвам Четка
1 x Чистење Алатка за i Robot Roomba 700 Серија (760 770 780 790)


Карактеристики на производот

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
за iRobot Roomba 700 Серија
Вакуум Дел Тип:
Четки
is_customized:
Yes

Поврзани производи