• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот Година Жените Есен Зима Дебели Мода жените здолниште, волнени здолниште волнени здолниште

Бесплатен Превозот Година Жените Есен Зима Дебели Мода жените здолниште, волнени здолниште волнени здолниште

 
DEN 1202.40
DEN 1022.00

Стока
Во продавницата


Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm , ве молиме да се разбере
ГОЛЕМИНА(cm) должина ПОЛОВИНАТА ХИП XS 58 64 84 S 58 68 88 M 58 72 92 L 58 76 96 XL 58 80 100 XXL 58 84 104


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Волна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
zdd79a
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи