• Цената е намалена.
  • Свеж
ZhiYuSun 8 инчен екран на допир 4 wire resistive 183mm*141mm екран на допир панел за Индустриски екран на допир панел 183*141

ZhiYuSun 8 инчен екран на допир 4 wire resistive 183mm*141mm екран на допир панел за Индустриски екран на допир панел 183*141

 
DEN 1056.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Поврзани производи