• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 5in1 Кунг фу Кафе Чај Set - 350ml Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки Челик Infuser w/ Змеј Рачка + 4x Двоен Ѕид од Стакло Чаши Чај

1x 5in1 Кунг фу Кафе Чај Set - 350ml Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки Челик Infuser w/ Змеј Рачка + 4x Двоен Ѕид од Стакло Чаши

 
DEN 948.48
DEN 816.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-11.8 fl.мл/350ml Змеј Справи со Чаша Чај тенџере+4*1.18 fl.мл/35ml Чаши Вклучуваат : ** 1 x 11,8 fl.мл/350ml Змеј Справи со Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Цедилка ** 4 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани 1 PC 11.8 fl.мл/350ml Змеј Справи со Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Цедилка Вклучуваат : ** 1 x 11,8 fl.мл/350ml Змеј Справи со Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Цедилка ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot ** Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Тело Материјал : Стакло ** Капакот & Внатрешна сад Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 11.8 fl.мл/350ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 4.33 инчен/110mm ** Горниот Дијаметар : 2.76 инчен/70mm ** Дното Дијаметар : 2.95 инчен/75mm ** Макс. Дијаметар : 3.94 инчен/100mm 4pcs 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 4 x1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.18 fl.мл/35ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1.16 мл/33g/1pcs ** Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн. ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
4
Материјал:
Стакло и Метал ( Нерѓосувачки Челик )
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 350ml Змеј Справи со Teapot со Нерѓосувачки челик Филтер Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
4 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Двоен Ѕид Слој Стакло Чаши Чај
Број на Парчиња:
4
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи