• Цената е намалена.
  • Свеж
9thArea Mens машка долна облека Боксер шорцеви Земја стил Памучна ткаенина водови секси Мажи гаќи cueca боксер homme човек на мажите

9thArea Mens машка долна облека Боксер шорцеви Земја стил Памучна ткаенина водови секси Мажи гаќи cueca боксер homme човек на

 
DEN 379.20
DEN 247.00

Стока
Во продавницата


М Половината : 68 - 82 СМ
L Половината : 72 - 86 СМ
XL Половината : 76 - 90 СМ
Материјал : 95% памук + 5% LYCRA
Достапни Големина : M, L, XL
Карактеристики : Земја стил Памук ткаенини
Точка Име : 9th Area Mens машка долна облека Боксер шорцеви Земја стил Памучна ткаенина водови секси Мажи гаќи cueca боксер homme човек на мажите
Д г големина На Следнава Големина на Табела : Гаќи gayerkek kilot секси гаќи, за мажи и геј мажите tangas hombre

За Полно име на руската Пријатели : име на Примачот треба целосно име и презиме, или на друго место, пратката ќе се врати на испраќачот. полно име вклучуваат дел 3 : Примачот име, Примачот татково име и презиме За Пост код на руската Пријатели : првиот број треба да биде 1,2,3,4,6 на правилен поштенски број, вкупно шест број комбиниран, ве молиме да се стави на точниот пост код кога ќе го поставите цел За работно време : што одговори на сите прашања во рок од 24 часа, освен секоја недела и Официјални празници За кога пратката пристигне : нормално, би можеле да пристигнат за 2-4 недели, но понекогаш треба 6-8 недели или повеќе, како превозот цена е прилично пониска, толку превозот брзина не е стабилна, контактирајте со нас ако пратката не може да пристигне во рок од 60 дена За плаќање проблем : ве Молиме проверете на следниот линк : http : //help.aliexpress.com/paymentfail.html За кога наплата пристигне : ве Молиме проверете на следниот линк : http : //help.aliexpress.com/receive_refund.html За повратни информации : Ние работиме напорно за да ја проверите квалитетот и лекување на секоја цел многу внимателно. Но ако цел уште пристигна со било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи спор, ние ќе се реши во рок од 24 часа, освен празници, и ние и ветуваме на нека сте задоволни со нашата служба! Ако цел пристигна со добра состојба, Може да се молам на снабдување со 5 Ѕвезди да ни ги охрабри? Многу добредојдена и ценета!


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Материјал:
Lycra,Памук
Број На Модел На:
N57-CK17
Бренд Име:
9thArea
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
95% памук + 5% LYCRA
Достапни големина:
M, L, XL
Карактеристики:
Земјата стил Памучна ткаенина краток, ondergoed mannen
Објектот:
водови секси гаќи, за мажи
боја:
Сина, Зелена, Портокалова
Точка 1:
машка долна облека
Точка 2:
мажите гаќи cueca боксер
Точка 3:
мажите долна облека

Поврзани производи