• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 Класичен Среќа Гем 8мм Црна Природни Оникс Камен Мушка Пол Мажи Лав Шарм Хривнија Мантрата Молитва Лав Буда Хривнија

2017 Класичен Среќа Гем 8мм Црна Природни Оникс Камен Мушка Пол Мажи Лав Шарм Хривнија Мантрата Молитва Лав Буда Хривнија

 
DEN 191.04
DEN 140.00

Стока
Во продавницата


Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука. можете да се меша со цел, да изберете боја ви треба.ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате .Се очекува преку
-Коко
lapis lazuli хривнија природен камен монистра природен камен хривнија накит мажите златна нараквица мажите црвен камен хривнија монистра камен хривнија црн камен хривнија полу скапоцен камен хривнија сина камен хривнија тиркизна камен хривнија лава камен хривнија вистински камен хривнија црна ахат хривнија оникс хривнија мала хривнија јога хривнија бела тиркизна сина, тиркизна черепот хривнија уроци хривнија мала хривнија јога хривнија
2017 Класичен Среќа Гем 8мм Црна Природни Оникс Камен Мушка Пол Мажи Лав Шарм Хривнија Мантрата Молитва Лав Буда Хривнија
Облик : шарм хривнија
Боја : Како што е прикажано на сл
Po pularization на Науката : Хематит како еден вид на магнетна минерали, имаат одредени здравствени функција на човечкото тело.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
пакет


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T027
боја:
Црна
Материјал:
ахат камен
Обликот:
Лав
Должина:
Adjustable

Поврзани производи