• Цената е намалена.
  • Свеж
10.1 инчен екран на допир, Нови за шега крајната X4 10.1 3G IPS екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer Замена на сензор

10.1 инчен екран на допир, Нови за шега крајната X4 10.1 3G IPS екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел

 
DEN 588.00

Стока
Во продавницата


10.1 инчен екран на допир,100% Нови за шега крајната X4 10.1 3 G IPS екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer Замена на сензор
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји & APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се актуелните објектот,ве молиме љубезно ве молиме проверете ги вашите објекти внимателно пред цел.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот & исклучува викендите & празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката & се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и време разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Кога ќе се отвори пакетот , ве молиме љубезно се направи видео за ова!!!
НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас & 30 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи & НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување & МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени & се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е & ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет & стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања ако w
e не знае за нив!


Карактеристики на производот

боја:
Не IPS Допир, X4 101 3G IPS Допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Број На Модел На:
За 10.1 Чучулига Крајната X4 10.1 3G IPS Таблета Panel
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
10.1 Инчен
компатибилен за:
За 10.1 Чучулига Крајната X4 10.1 3G IPS екран осетлив на допир
Модел Нема:
За 10.1 Чучулига Крајната X4 10.1 3G IPS екран на Допир Панел

Поврзани производи