• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs DIN912 12.9 одделение завртки со висока јачина Јаглероден челик хексадецимален штекер завртки M22 M24 завртки црна twill цилиндрични главата завртки

1pcs DIN912 12.9 одделение завртки со висока јачина Јаглероден челик хексадецимален штекер завртки M22 M24 завртки црна twill

 
DEN 486.24
DEN 486.00

Стока
Во продавницата


Забелешка:Целосна = Целосна конец;Половина = Половина конец;Ако не се забелешка ,тоа е полна тема.


Карактеристики на производот

Должина:
M22X35 1pcs, M22X40 1pcs, M22X45 1pcs, M22X50 1pcs, M22X55 1pcs, M22X60 1pcs, M22X65 1pcs, M22X70 1pcs, M22X75 1pcs, M22X80 1pcs Half, M22X85 1pcs Half, M22X90 1pcs Half, M22X100 1pcs Half, M22X110 1pcs Half, M22X120 1pcs Half, M22X130 1pcs Half, M22X140 1pcs Half, M22X150 1pcs Half, M22X200 1pcs Half, M22X250 1pcs Half, M22X300 1pcs Half, M24X40 1pcs, M24X45 1pcs, M24X50 1pcs, M24X55 1pcs, M24X60 1pcs, M24X65 1pcs, M24X70 1pcs, M24X75 1pcs, M24X80 1pcs, M24X85 1pcs, M24X90 1pcs Half, M24X90 1pcs Half, M24X100 1pcs Half, M24X110 1pcs Half, M24X120 1pcs Half, M24X130 1pcs Half, M24X140 1pcs Half, M24X150 1pcs Half, M24X160 1pcs Half, M24X170 1pcs Half, M24X180 1pcs Half, M24X190 1pcs Half, M24X200 1pcs Half
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Круг
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Димензии:
М3*16
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
DIN912 12.9

Поврзани производи