• Цената е намалена.
  • Свеж
Пред Горниот Контрола Рака w/ Топката Заеднички LH & RH Пар Сет за Полнење за Мерцедес Бенц ML320 ML350 ML430 ML500 ML55 AMG #1633330001

Пред Горниот Контрола Рака w/ Топката Заеднички LH & RH Пар Сет за Полнење за Мерцедес Бенц ML320 ML350 ML430 ML500 ML55 AMG

 
DEN 7853.28
DEN 4320.00

Стока
Во продавницата

Детални Апликации
Количина : Пар
Спецификации : Доаѓа како еден ПАР се Вклопува и LH (Возачот Страна) & RH (Патнички Страна) ПРЕД ГОРНИОТ Заврши собранија Вклучува топка зглобовите & bushings Директна замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди
Одговара : 1998-03 Мерцедес Бенц ML320 Пред Горниот 2003-05 Мерцедес Бенц ML350 Пред Горниот 1999-01 Мерцедес Бенц ML430 Пред Горниот 2002-05 Мерцедес Бенц ML500 Пред Горниот 2000-03 Мерцедес Бенц ML55 AMG Пред Горниот


Карактеристики на производот

ML320-Година:
1998,2001,2002,2000,1999
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Производителот Дел Број:
1633330001, 1633330101
Мерцедес-Бенц Модел:
ML320

Поврзани производи