• Цената е намалена.
  • Свеж
Neoglory Мода Светло Жолто Злато Боја Голема Плоштадот Дизајн Студ Обетки за Жените Топла Подароци Накит 2018 Сосема Нов

Neoglory Мода Светло Жолто Злато Боја Голема Плоштадот Дизајн Студ Обетки за Жените Топла Подароци Накит 2018 Сосема Нов

 
DEN 944.64
DEN 642.00

Стока
Во продавницата


Бренд Neoglory Накит Материјал Цинк Легура на Злато Позлатен Објект Студ Обетки Главниот камен на камен НЕМА Size - Стил
Моден


Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
NEOGLORY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Плоштад
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи