• Цената е намалена.
  • Свеж
AUSTINBEM Мажите Бикини Костим за капење за мажи пливаат кратко maillot де bain Beach spa пливање водови Mens Бански спорт базен водови 331

AUSTINBEM Мажите Бикини Костим за капење за мажи пливаат кратко maillot де bain Beach spa пливање водови Mens Бански спорт базен

 
DEN 522.72

Стока
Во продавницата


AUSTINBEM Мажите Бикини Костим за капење за мажи пливаат кратко maillot де bain Beach spa пливање водови Mens Бански спорт базен водови 331 Големина Половината тежина cm инчен S 63-70 cm 24.80-27.56 инчен 45-55 kg M 70-80 см 27.56-31.49 инчен 55-70 kg L 80-90 cm 31.49-35.43 инчен 70-85 kg XL 90-100 см 35.43-39.37 инчен 85-100 kg


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
AUSTINBEM
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
331-03
Шаблон Тип:
Печати

Поврзани производи