• Цената е намалена.
  • Свеж
T520 T522 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип за Lexmark Т 520 522 Копир Чипови

T520 T522 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип за Lexmark Т 520 522 Копир Чипови

 
DEN 426.24

Стока
Во продавницата

T520 T522 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип за Lexmark Т 520 522 Копир Чипови
За Бренд : Lexmark
Чип Тип : Тонер Чип
Чип Модел : T520
Боја : Црна
Страница принос : Црна 7500 страници & 20,000 страници & 30,000 страници
Машина Модели : За Lexmark T520 T522
ОЕМ Код : 12 A673 X 12 A6830 12 A6835 12 A6839
Чип Верзија : Во Светот
1 Пакет Содржина :
4pcs x Црн тонер чип
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата


Карактеристики на производот

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
T520
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
боја:
Црна
Страница Принос:
Б.К., 30000 страници 7500 страници 20,000 страници
ОЕМ Кодот:
12A673X 12A6830 12A6835 12A6839
Употреба во :
T520 T522
чип верзија:
Светот
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2 до 5 работни дена по плаќање

Поврзани производи