• Цената е намалена.
  • Свеж
WLJIAYANG За GoPro Додатоци За GoPro HERO5 ХЕРОЈ 5 Силиконски Заштитни Случај со Поклопец на Леќите

WLJIAYANG За GoPro Додатоци За GoPro HERO5 ХЕРОЈ 5 Силиконски Заштитни Случај со Поклопец на Леќите

 
DEN 149.76
DEN 123.00

Стока
Во продавницата


Функција
1. Сосема нов и висок квалитет.
2. Едноставен и лесен за употреба.
3. Направен од флексибилни и меки силиконски.
4. Тоа им помага да се задржи прашина, smudges и гребнатини од вашата камера.
5. Добар избор за секој фотограф или активности на отворено ентузијаст.
Answer : ___________________________ Note : (камерата е не, вклучувајќи)
Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние се онлајн во секое време. Нашата компанија се стремиме да се осигура дека задоволството на нашите клиенти е приоритет Број 1 и ве охрабруваме да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате. Враќање&Наплата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Не постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни дадете конкретна причина за враќање,и вашиот aliexpress ID.


Карактеристики на производот

Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
JY413
Тип:
Случај
Бренд Име:
WLJIAYANG
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Име на производ:
Силиконски Случај
боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, црвена, црвена Роза
одговараат за:
Gopro херој 5
Материјал:
PP
Функција:
Лесно да се инсталира
Пакет:
ПП торба
QC:
100% тестирано
Тежина:
19g
брза испорака:
Yes

Поврзани производи