• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет GS1000-7000 8BB 5.2:1 Метал Врти Риболов Репортажите Летаат Тркала За Свежа/ Солена Вода Риболов Алатка Додатоци

Висок Квалитет GS1000-7000 8BB 5.2:1 Метал Врти Риболов Репортажите Летаат Тркала За Свежа/ Солена Вода Риболов Алатка Додатоци

 
DEN 735.84
DEN 588.00

Стока
Во продавницата

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ултра-тенок дизајн на каросерија, убава, мала тежина и лесен. Ние брод на Paypal потврди адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Главната структура е направена на висока јачина на пластика, купот е направен од метал( Алуминиум) Описи : Тип : Врти Репортажите Риболов Метод : Врти Cid : 5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.30 mm/135m GS4000 5. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ( 1 работен ден) за време на нашето работно време. Д-oes овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете во описот.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете порака на нас, и ние ќе ви ги даде најдобра цена, благодарение. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po. За меѓународни купувачи, ние само брод на Paypal се Провери Кориснички. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Два вида на боја фалсификување линија првенство. Нашите работно време е од понеделник до сабота 9 : 00 часот до 6 : 30 часот ( Хонг Конг време). Постојат без исклучок! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.20 mm/180m GS3000 5. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме да направите исплата ПОБРЗО, тогаш ние организира испорака за вас ПОБРЗО. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.40 mm/100m 200m 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија 100 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија 100 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија 100 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија 100 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија FFFFF =FFFFSHDG 100 6-100 LB СПЕКТРИ 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament Риболов Линија Флуоресцентно Жолто 100% ЈП Плетенка Риболов Линија
1 . Висока јачина инженерство материјали, силни и издржливи.или, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Како да контактира со вас? Она што е твоето работно време?
О : Доколку имате било какви прашања во врска со производот или купувањето, ве молиме ги споделите со нас и контакт со ebay порака. Има попуст ако сакате да се купи повеќе од 10 парчиња кои можете да видите на врвот на екранот.


Карактеристики на производот

Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Бренд Име:
SAMYEAR
Број На Модел На:
GS1000/GS2000/GS3000/GS4000/GS5000/GS6000/GS7000
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Поврзани производи