• Цената е намалена.
  • Свеж
25pcs 15ml црна матирано Стакло лосион шише со црна пумпа,дебели дното козметички пак,15ml стакло козметички шише за течни

25pcs 15ml црна матирано Стакло лосион шише со црна пумпа,дебели дното козметички пак,15ml стакло козметички шише за течни

 
DEN 1939.68

Стока
Во продавницата


Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : црна матирано Боја на капа : црна лосион пумпа Вклучува : шише+пумпа Облик : тркалезна Димензии : дијаметар34mm,целата висина89mm Капацитет : 15ml Тип : на дното на шишето е дебела Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката. разликата на тенка и дебела еден, што може да се види од оваа слика на подолу :
Очекуваат за вашето барање!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Поврзани производи