• Цената е намалена.
  • Свеж
MYCELLA 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод на Животните Целосна Кристал Пејст Мачка Дијамант Вез на Цртан филм Мачка Подароци Божиќ

MYCELLA 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод на Животните Целосна Кристал Пејст Мачка Дијамант Вез на Цртан филм Мачка Подароци

 
DEN 624.00
DEN 374.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x105cm, 80x115cm, 90x125cm
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант сликарство
Тема:
5d diy дијамант везови
Точка Не:
Z501J602

Поврзани производи