• Цената е намалена.
  • Свеж
E27 AC220V 36W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Светлина, Крушка Светилка за Заштеда на Енергија

E27 AC220V 36W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Светлина, Крушка Светилка за Заштеда на Енергија

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата

E27 AC220 V 36 W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Светлина, Крушка Светилка Заштеда на Енергија Спецификации : Боја : Бело + црно Материјал : ABS + стакло Влезен напон : AC напон 220 V Светилка тип : E27 светла боја : Виолетова Функција : Стерилизација, молци-убиството, проверете пари Моќност : 36 W Производ Големина : 56 * 56 * 162mm Употреба : 1. Земјоделски земјоделство посветена; 2. Сцената настапи декорација; 3. Копија светла УВ ламба УВ лекување светилки; 4. Хартиените пари проверка; 5. Флуоресценција откривање, рака сенка танц. Пакување Листа : 1 x УВ Светлина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Бренд Име:
Mabor
Гаранција:
ув светлина
Број На Модел На:
ув светлина
Прозрачна Флукс:
ув светлина
Карактеристики:
ув светлина
Напон:
220V
Просечен Живот (часот):
ув светлина
сертификација:
CCC

Поврзани производи