• Цената е намалена.
  • Свеж
Yetaha Мотоцикл Очила Очила втората светска војна РАФ Гроздобер Пилот Biker Cruiser Шлем Нова АТВ Dirt Bike Мотокрос Очила За Харли

Yetaha Мотоцикл Очила Очила втората светска војна РАФ Гроздобер Пилот Biker Cruiser Шлем Нова АТВ Dirt Bike Мотокрос Очила За

 
DEN 335.52
DEN 268.00

Стока
Во продавницата


Функција :
Добро дише и перспектива, windproof и dustproof.
Eyewear рамка со вентилација систем, работата ја зголемува циркулацијата на воздух и удобност.
Леќа на Аикидо Очила со анти-магла слој е поликарбонат, shatterproof и номинална
Прилагодливи не се лизга и заеднички високо еластична рака; може да се прилагодат на било која големина на главата.
Објективот има добар анти-влијание и анти-нула и анти-УВ.
Користете оптика дизајн на човековото тело, постојат добри издувните вентилација,широко визија и може да се избегне силен ветер,снег зрна,мираж и силна светлина
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Пластични и Сунѓер
Рамка Боја : Црна
Леќа Боја : Кафена / Избриши / Жолта / Сребрена / Шарени леќа
Големина : Возрасни големина (прилагодливи)
Очила Категорија : Унисекс Стил
Fitment :
Одговара за мотоцикл, скијање, сноуборд, скутер во и надвор од спортот.
Пакетот Вклучува :
1 x Мотоцикл Очила


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
очила
Бренд Име:
Yetaha
Леќи Во Боја:
Мулти,Јасно
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Големина:
One Size
Состојба:
100% нови
рамка боја:
Црна
Големина:
Adult size (adjustable)
Очила Категорија:
унисекс стил

Поврзани производи