• Цената е намалена.
  • Свеж
Блескави Паун Зелена 100pcs 14mm Кристал Пеперутка Лустерот Монистра Во Еден Среден Дупка За Кристал Осветлување Лустерот Делови

Блескави Паун Зелена 100pcs 14mm Кристал Пеперутка Лустерот Монистра Во Еден Среден Дупка За Кристал Осветлување Лустерот Делови

 
DEN 1046.40
DEN 576.00

Стока
Во продавницата

Блескави Паун Зелена 100pcs 14mm Кристал Пеперутка Лустерот Монистра Во Еден Среден Дупка За Кристал Осветлување Лустерот Делови Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик Име : Кристал Пеперутка Монистра употреба : завеса или од врата на врата завеса , свадба , хотел украси големина : 14mm употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир За
Завеса и Лустерот Оркестарот.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
Ако сакате други количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои кристал пеперутка монистра во еден среден дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. враќање&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање. 3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
HBL
Број На Модел На:
пеперутка монистра
Име:
14mm Кристал Пеперутка Монистра
боја:
Цирконот Зелена
монистра големина:
14mm
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes

Поврзани производи