• Цената е намалена.
  • Свеж
CHENISTORY Frameless DIY Слика Од Броеви Гроздобер Цвет Страна се Насликани Маслото На Платно Уникатен Подарок За Дома Декор 40x50

CHENISTORY Frameless DIY Слика Од Броеви Гроздобер Цвет Страна се Насликани Маслото На Платно Уникатен Подарок За Дома Декор

 
DEN 667.20
DEN 340.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Стил:
Класични
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Број На Модел На:
40X50CM
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy боја со броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
класично сликарство:
Платно Сликарство
Дома декорација:
ѕид уметност слика
во парк:
Yes
Тип:
апстрактното сликарство
Пакет:
Валани во Цевка
погоден:
уникатен подарок за децата дома декор
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи