• Цената е намалена.
  • Свеж
70CM Универзален Мотор Масло Кочница Црево Линија Цевка Banjo Фитинг Плетенка Одговара Мотокрос АТВ Јама Нечистотија Велосипед Мотор Кочница Линија

70CM Универзален Мотор Масло Кочница Црево Линија Цевка Banjo Фитинг Плетенка Одговара Мотокрос АТВ Јама Нечистотија Велосипед

 
DEN 575.52
DEN 535.00

Стока
Во продавницата


Функција:
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја:Ад Слика покажува
Количина:1 BUC
Banjo Црево:10ММ (45 степен и 0 степен)
Инсталација : Лесно да се intall ,Не се вклучуваат настава
Должина:70 CM (700 ММ)
Достапни Lenght : 39/45/50/55/60/65/70/75/80/85/90/95/100/110/120/130/140/150/200 CM (1cm=10мм)
Fitment : Универзална Одговара На Мотоцикли .Ве молиме бидете сигурни дека вашиот велосипед кочница линии големина пред Купувањето !
Pacakge вклучуваат
1 BUC X Кочница Линија
Слика детали
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Сликите прикажани се не на реалните предмети и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
1.Секој предмет може да се меша во Нашата продавница !
2.Имаме многу мотоцикл е додатоци.добредојдовте да се распрашува ^0^
3.Ние ќе го цениме да не контактирате Доколку постои каква било прашање /проблем за предмети
4.Ако не сте 100% задоволни со точка (некористени,штета..) Ќе може да се врати ИЛИ размена ,кои се добиени во рок од 30 дена.На превозот надомест е одговорен за купувачот.


Карактеристики на производот

боја:
70cm
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина:
0cm
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Должина:
70cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
M113
Објектот Дијаметар:
0cm
Motobike Направи:
Ducati
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик Плетенка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
200g
Година:
сите години
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Големина:
70CM
Fitment:
Универзална одговара на Мотоцикл

Поврзани производи