• Цената е намалена.
  • Свеж
Модерна високо-крај отворено водоотпорен ѕид светилка

Модерна високо-крај отворено водоотпорен ѕид светилка

 
DEN 758.88
DEN 531.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
COB 6W
боја:
Песок сива, црна Песок
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Карактеристики:
ОТВОРЕНО ВОДООТПОРЕН ЅИД СВЕТИЛКА
Бренд Име:
wecus
Diffuser:
Поликарбонат
Заштита Ниво:
IP55
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
GY-4044
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски

Поврзани производи