• Цената е намалена.
  • Свеж
FRP Стаклени Влакна Автомобил Предниот Браник Комплет Одговара За 08-14 Gallardo LP550 LP560 LP570 LP570-4 Super Trofeo Стил Предниот Браник w Canard

FRP Стаклени Влакна Автомобил Предниот Браник Комплет Одговара За 08-14 Gallardo LP550 LP560 LP570 LP570-4 Super Trofeo Стил

 
DEN 158400.00

Стока
Во продавницата


Превозот :
Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.
Детален Цртеж :
Оваа превозот цена е само deliverying во вашиот најблизок аеродром или морско пристаниште иако тоа покажува DHL,plz контактирајте ме ако сакате други превозот компании,ви благодариме!
ФУНКЦИЈА :
Висок Квалитет на Влакно Стакло со Вакуум Инфузија
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип.
Мала количина цел ќе ги користи силна картон тетрапак ако е потребно
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Браници
Модел Година:
2008-2014
Материјал Тип:
Стаклени влакна FRP
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
Gallardo LP550 LP560 LP570 LP570-4
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја Име:
Црна
Позиција:
Други

Поврзани производи