• Цената е намалена.
  • Свеж
Брзина сензор за 8fun/bafang центар моторни/средниот вози BBS моторни комплет

Брзина сензор за 8fun/bafang центар моторни/средниот вози BBS моторни комплет

 
DEN 720.00
DEN 670.00

Стока
Во продавницата

Брзина сензор за Bafang BBS средината на диск Пакување Листа : 1. Брзина сензор за Bafang BBS За Нас :
Ние веруваме дека велосипедизмот е за секого, не само се вклопуваат и младите. Дали возење на планински велосипед низ шума песна,качување на ридовите на крст велосипед, почна да вика по ридовите на патот велосипед или влечење на децата низ ознака заедно, неколку работи се победи на забава и exhilaration на велосипедизмот. Вреди да се спомне дека со придонесот на електрична енергија,сега нема причина за вас да ги пропуштите. Тоа е она што ние посветен и зошто почнавме со нашата онлајн продавница кои се фокусираат на електричен велосипед серија ,како што е електричен велосипед конверзија колекции, планински и градски електрични велосипеди, масти пневматик електрични велосипеди и во однос делови за електрични велосипеди. Сите производи ние сме производство на одразуваат нашите интереси и професионалност.Без разлика дали сте во потрага за e-циклуси за communiting,турнеја или случаен,ние може да ви помогне со најдобар избор!
Корисни Совети : • Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне или да плаќаат малку царина.Можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. • Гаранција Една година гаранција. Во рок од 15 дена(база на испорака на податоци) : Ние ќе ги покрие круг патување превозот поштенски. 15 дена до една година : Ние ќе ги покрие враќање поштарина. • Пакување&Испорака 5 Слој Двоен Ѕид Картон,и DHL,FEDEX,ТНТ,EMS за превозот choise. • Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Моќ Опкружувачки
Тип:
Други
Тип:
BBS брзина сензор

Поврзани производи