• Цената е намалена.
  • Свеж
BYKSKI G1/4 Метал Протокот на Филтерот за вода за ладење Филтер систем посветен на двојна спирала шема филтри конектор кулер фитинг

BYKSKI G1/4 Метал Протокот на Филтерот за вода за ладење Филтер систем посветен на двојна спирала шема филтри конектор кулер

 
DEN 379.20
DEN 349.00

Стока
Во продавницата

Димензии : 53 MM * 23 MM Интерфејс: G1/4


Карактеристики на производот

Бучава:
17dBA
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Течност Имајќи
Волумен На Воздух:
20CFM
Бренд Име:
bykski
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, Intel
моќност:
0.9 W
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
Б-FIL-CU
Фан Големина:
120x120x25mm
Линии:
Никој
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Поврзани производи