• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs 3.5 Џек за Слушалки Две-канал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm

10pcs 3.5 Џек за Слушалки Две-канал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm

 
DEN 151.20
DEN 136.00

Стока
Во продавницата

10pcs 3.5 Џек за Слушалки Две-канал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm 10pcs 3.5 Џек за Слушалки Две-канал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm


Карактеристики на производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
слушалка socket

Поврзани производи