• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 10 Инчен Екран на Допир Digitizer За TPC-50146-V2.0 Бели Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

Нови 10 Инчен Екран на Допир Digitizer За TPC-50146-V2.0 Бели Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран

 
DEN 719.52
DEN 684.00

Стока
Во продавницата

Врати се прифаќа само откако ќе го добиете вашите предмети. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Бизнис не е лесно, се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг, целта на нас за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери.

Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
ЗАБЕЛЕШКА: Ако одберете бесплатен превозот express,некои следење на информации не е достапна .,што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето Ако имате било какви прашање и проблем , можете да не контактирате во прв пат.Тоа е многу важно да се остави позитивни повратни информации со нас,се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг,целта на нас за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери. Вкупниот износ што се должи, не содржи било какви давачки,локалните даноци и други неочекувани трошоци. Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме испраќаат нив, бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола. Ние нудиме 6 месеци гаранција за објектот, но ве молам задржи на маркер па, така што тие се производи им припаѓаат на нив. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации , и ние ќе ве остават добар geed повратни информации наскоро., што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето!
Нови и не се користи Стаклена Леќа Екран на Допир Digitizer Со Кодот на Производот, TPC-50146-V2. Ние сме искрени снабдувач, ние сигурни дека секој објект е тестиран пред превозот, ве молиме да не го инсталирате пред тест, ние го почитуваме секој клиент,се надевам дека може да се добие вашиот однос во исто време. Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние продаваме сите видови на мобилен телефон додатоци,вклучувајќи ги и LCD екранот, Екран на допир, стаклена леќа,. Ако имате било какви прашања или проблеми за начинот на плаќање,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис на лице слободно за детали.
Shenzhen Poria Technology Co. Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Aliexpress, ако сакате да го промените , вие само известување m e на тоа.Ние сме оригинални делови обезбедени само како на вашите барања.0 100% тестирани од страна на КК персоналот пред брод Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување
Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на вашиот мобилен телефони,па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате или некој може да ви препорачуваме професионална инсталација.Ние не се одговорни за афера која предизвика страна верзија Ако ви треба брзо и безбедно превозот,ве молиме изберете го изразат shippin g ( DHL, или ЕМС ) ќе треба Ако се избере DHL, EMS, итн.,Ltd - Обезбедување на вас со врвен квалитет на производите и секој мобилен телефон на поправка делови што ви се потребни.
Answer : ___________________________ NOTE : Откако објектот е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени,враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел. Ние accpet се враќа и размена во рок од седум дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од два до седум дена по уплатата .

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по вашата исплата. Ве молиме проверете дали верзијата на вашиот мобилен телефон е исто како стаклена леќа екран на допир digitizer пред да се направи нарачка. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за подобро решение .


Карактеристики на производот

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За TPC-50146-V2.0
Компатибилен Бренд:
За TPC-50146-V2.0
Големина На Екранот:
10 инчен
боја:
Бела
квалитет:
Висок квалитет
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
превозот:
брза испорака
превозот време:
По уплатата во рок од 1-2 дена
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Поврзани производи