• Цената е намалена.
  • Свеж
1800mAh 4Pcs ЛП-E8 LPE8 ЛП E8 Камера Батерии+LCD Двојна USB Полнач за Canon EOS 550D 600D 650D 700D Бунтовнички X4 Х5 X6i X7 2i T3i

1800mAh 4Pcs ЛП-E8 LPE8 ЛП E8 Камера Батерии+LCD Двојна USB Полнач за Canon EOS 550D 600D 650D 700D Бунтовнички X4 Х5 X6i X7

 
DEN 1631.52
DEN 1387.00

Стока
Во продавницата

Компатибилни Модели : За Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i dslr фото Камера Батерии Пакетот вклучува 4 X ЛП-E8 Батерии 1 X LCD Полнач за батерии 1 X Двојна Полнење преку USB Кабел Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Спецификација за полнач 1. Влез : DC 5 V/2 A (МАКС) 2. Излез : 8.4 V/800m A(x1) DC 8.4 V/600m A(x2) 3. Dimmension : 20x55x75mm 4. Тежина : 45g 5. LCD Дисплеи полнење ниво на енергија. За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ


Карактеристики на производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E8
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion батерија; Целосно декодираната
Капацитет:
1800mAh
volts:
7.4 V
Campatible:
Canon EOS 550D 600D 650D 700D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i Батерии

Поврзани производи