• Цената е намалена.
  • Свеж
2 ПАРЧИЊА (1 Пар) Опашка светилка Чувари Опашка светлина Покрие Трим Чувари Заштитник Chrome за Jeep Wrangler 2/4 вратата Спорт X Сахара Неограничен

2 ПАРЧИЊА (1 Пар) Опашка светилка Чувари Опашка светлина Покрие Трим Чувари Заштитник Chrome за Jeep Wrangler 2/4 вратата Спорт

 
DEN 1776.00
DEN 1598.00

Стока
Во продавницата


2 ПАРЧИЊА (1 Пар) Опашка светилка Чувари Опашка светлина Покрие Трим Чувари Заштитник Chrome за Jeep Wrangler 2/4 вратата Спорт X Сахара Неограничен
Работи со сите модели на ЗА JK Wrangler 2007-2017 Година 2 и 4 врата
Со Порибување Монтажа Дупки, Без дупчење што се бара,Лесен и брз за инсталација.
Подобрување на Изгледот и Стил на вашето Возило
Заштита на Опашката Светла, не е лесно да попуштат,направени од врвен квалитет, од нерѓосувачки челик.
Пакет се Вклучени : 1 Сет од 2 Челик Светлина Guard Neccesary Завртки се Вклучени
Испорака Детали
1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.
2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.
3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме cancle ред, тогаш се постави нова цел.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
Повратни Информации Политика
1.Клиентот е секогаш БР.1.
2.Ние сме за нашите ценети клиенти и да се разбере concems и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде да нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,но поради временски разлики тоа може да потрае некое време за нас да одговорите.Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.Контактирајте со нас пред да остават негативен,ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Ве молиме не одбие за нашата услуга по продажбата


Карактеристики на производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Материјал Тип:
Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2009,2014,2008
Специјални Функции:
пак кочница обратна
Име На Модел:
JHML009
Бренд Име:
YAIT
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
7inch
Jeep Модел:
Wrangler
Тип На Објект:
Задните Светла
Леќа:
Вклучени
Напон:
DC12-30v
Година:
2016 година
Извор На Светлина:
LED

Поврзани производи